Videti jedan post
Star 30.04.2010, 17:43   #16
HUZO
Drugar foruma
 
HUZO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2007
Mjesto: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 66
Downloads: 307
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: triton LE
Interesi: sviram
HUZO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
HUZO pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

eto zvao covjeka i idem veceras u karlovac po exr7!!! covjek ga je kupio sinu i sin ga nikad nije svirao!znaci novo ne koristeno! kutija,uputstva!

e sad jos moram posjetit download sekciju i vidjet od cega mi pasu ritmovi i dali mogu kakvu boju izvuc negdje...


P.S.
sorry admine sto neznam gdje je edit ne bi isao na reply nego na edit ali ga ne vidim nigdje!

hmmm zanimljivo za ovaj post imam edit,za ovaj iznad nemam....
znam da ce ga automatski spojit,ali znam pravila da ne odgovraam na svoj post!
Dodato:
eto uzeo sam ga jucer i mogu raci da me ugodno iznenadio sa zvukom koji reproducira,boje su tople i zvuce kao samplovi skoro,ima dosta efekata ,od kojih meni treba samo njih nekoliko u sustini.mozda je jedino malo komplicirana za namjestanje,nema direct access nekim funkcijama nego odes na function pa skrolas do funkcije pa udjes unutra pa nadji sto trazis papodesi pa spremi u registraciju.....100 muka!

i jos jedna zamjerka kod ritmova,ima main,fill i variation i recimo kad svira main pa lupim fill on prebaci na variation!!i obrnuto,svira variation kad lupim fill,prebaci na main!,to uzasno zamjeram onom koji ga je radio!bas bezveze!

bit ce neka snimka na youtube danas mozda da se cuje na sta to zvuci!
ajde sve u svemu nije losa za tu lovu pogotovo!
Dodato:
evo mali update! posto je covjek ponudio dobru cijenu,prodao sam exr7 i sad mi je zao.... ali naci cu nesto drugo! sad mi se nude opcije GW7 ili VA-3

opet dilema....sto preporucate?
Dodato:
evo mali update! posto je covjek ponudio dobru cijenu,prodao sam exr7 i sad mi je zao.... ali naci cu nesto drugo! sad mi se nude opcije GW7 ili VA-3

opet dilema....sto preporucate?

Promijenjeno od HUZO (02.05.2010 u 21:40 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
HUZO je offline   Reply With Quote