Videti jedan post
Star 08.09.2010, 14:00   #13
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Nema sta,ja se ne ljutim,svi smo tu da bi izneli svoje misljenje i svoj stav po pitanju nekog naslova ili teme!Licno moj stav je da Kurz ima ubedljivo najbolji sound sto se tice svih workstationa i tu nema dileme!Na nasem trzistu se kurz veoma malo koristi a alesis HD jos manje Imao sam priliku kod drugara u studiju da testiramo K2661 i Korg Extrem!Pustili smo klaviajre Kurz ga je pojeo dok jedinmi bolji klavir koji sam cuo je na Yamahi s90es . . . Kad smo pustili isti sempl harmonike i na Extremu i na K2661 i tu ga je prebio totalno ali je ga je Extrem na prakticnosti dokrajcio jer ima touch screen,mnogo je prostiji i brzi za rad i tako to slicno tome!Ja koristim Korgov workstation ali kazem da je Kurz tata zvuka i tu nema dileme i zbog toga sam dao svoj glas za 2661 ali sam slusao i Alesis HD uzivo kd sam slusao onaj bend gde peva ona zgodna kovrdzava pevacica sad ne mogu da se setim tacno zove lepo zvuci ali nije ni pola kao K2661
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (08.09.2010 u 14:02 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote