Videti jedan post
Star 18.09.2010, 00:40   #23
bokajunior
Drugar foruma
 
bokajunior's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2009
Mjesto: Batajnica
Godina: 47
Postovi: 62
Downloads: 547
Uploads: 1
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 21 puta u 14 Postova
Instrumenti: FUGITONE
bokajunior befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
bokajunior pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Bio sam prisutan te veceri kada su svirali revijalno pred publikom. Tu i ne moze da se oceni neki kvalitet s obzirom da su svi negde gresili i da ih prati i orkestar koji je takodje napravio po neku gresku, pa su prekidali kablovi klavijaturisti, harmonikas iz benda je pokusavao da hvata tercu gde je stigao (nekad uspesno nekad bezuspesno)... Ne mislim zaista nista lose s ovim. To je ipak bila svirka za publiku. To mi muzicari gledamo kroz mikroskop druge kolege.
Pobednik je bio odredjen od strane zirija jos to pre podne u hotelu gde su odseli, sto je Pavkovic (predsednik zirija) i rekao pred samo proglasenje. Sta su svirali pred zirijem, to niko ne zna. Ja im verujem da su realno ocenili jer su ih verovatno iscedili do kraja. I sam Pavke je izjavio da je harmonika mnogo izgubila na popularnosti i da je nasa narodna muzika u senci nekih sarenih televizija i produkcija, a da su svi ucesnici zasluzili nagrade jer cuvaju tradiciju ovog instrumenta. Jedno je sigurno a to je da je Jelena pobrala ogromne ovacije od publike jer je proglasena za najbolju pored toliko momaka koji su ubijali sa svirkom. Jagnje medju vukovima.
Ove godine je bilo bas malo takmicara. Pa za duete preko 15 godina bio je samo jedan par!!! Zar niko vise ne zna da svira harmoniku u duetu?
Generalno meni su svi ucesnici to vece bili OK.
__________________
...i pijan i trezan za tebe sam vezan...
bokajunior je offline   Reply With Quote