Videti jedan post
Star 27.07.2007, 20:20   #9
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Alix
Jarane nismo svi istog mišljenja...Ja kad se sjetim kako je počinjo naš kolega LA Alen,a sad pravi muzikant...Poneki šupci su g akritikovali i svašta ružno pisali,a na kraju momak uz napore i učenje savlado trilere i popravio se u svirci 100%...Pa šta ako ne zvuči do jaja,momak će da se još puno toga nauči,da savlada neke stvari i normalno da se popravi...Znate li koja hrabrost treba da se nešto snimi i stavi na YouTube...A ko se buni nek stavi svoje pa ćemo da prokomentarišemo...Pozdrav!
Razlika je velika, slusati korga na Youtube ili na kompu...

uzivo na mixeti je 300x bolje..

Covek mozda nema hrabrosti da pusti svoj snimak na youtube pa je meni nesto zavideo jer imam hrabrosti i koji sam mladji od njega 10 god sigurno...

cenim i negativne komentare, ali taj covek...

Kazem vam porede me sa momcima koji su stariji od mene 15+ i kazu da jace sviram od njih...

Bas mi je covek sje*ao dan... svaka mu cast...a vec imam pa80 (moj tata i ja) 4-5 god, i najjace radi kod mene u backoj palanci, tako da...
skoricnik je offline   Reply With Quote