Videti jedan post
Star 31.10.2010, 13:20   #10
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1936
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Burli Pokaži Post
U dosta stvari se ne slažem sa Vama, imam Cantus IV De Luxe.
Krajem prošle godine sam je platio 1250 evra u top stanju, ozvučio sam je sa Audio Tehnica daljinskim mikrofonom(bubica) i većini kolega sam prilikom preslušavanja snimaka govorio kako je to Guerrini(original) i svi su klimali glavom i rekli kako se osjeti kvalitet...
Harmonika ima dvije kabine, prilično je lagana a za vježbanje dušu dala jer ima malo dublju i tvrđu tastaturu.

Mana je što na njoj piše Weltmeister pa većina kolega odmah u startu zna da to nije to, zatim glasnoća(kao što reče kolega Zsimonovic) i tonovi, jer sam je već morao nositi majstoru zbog čišćenja i servisiranja, srećom imao sam garanciju...

Poslije moje kupovine sam imao priliku da probam 10-ak ručnih radova(Dallape, Guerrini) sa cijenom od 1800 evra pa naviše, i ne bih dao toliko love za takvu harmoniku...

Sad me zanima, ako može kolega Igorkac da nam kaže koja to harmonika košta manje od 1000 evra a da je dosta bolja i da se može raditi profesionalno?

U svakom slučaju, moj ti je savjet da probaš lično instrument koji kupuješ i uz konsultaciju stručnih ljudi(majstora od povjerenje ili nekog kolege koji je dugo u tim vodama) doneseš konačnu odluku o kupovini.

Radi se o jako dobrom instrumentu .
Burli ti je sve napisao ...

Harmonika je tiša,ali na razlas ide dobro van.
Predobro .
romario je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio romario za ovaj koristan post:
vramba (31.10.2010)