Videti jedan post
Star 22.12.2010, 01:59   #231
Sokannp
Vredan član društva
 
Sokannp's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.11.2007
Mjesto: Nova Pazova,Srbija
Godina: 57
Postovi: 103
Downloads: 387
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 12 puta u 12 Postova
Interesi: ja volim zivot,kafane i zene
Sokannp befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Sokannp pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na ovom forumu mi nista posebno ne smeta jedino sto imam par predloga
- Da se u pretrage uz ove dve postojece opcije ubaci i opcija pretrage po korisniku.Cesto se u nekom postu sretnem sa konstatacijom : Taj je napisao to i to a onda se ubijem da to nadjem
_ Mozda bi se donekle sprecilo bezveze "nabijanje" postova, kada komentare recimo iz demo sekcije nebi racunali u onih 25 postova.Ovo zato sto su najcesci komentari na snimke tipa" bravo,super, samo tako nastavi itd." bez obzira dali je taj neko pocetnik ili ima 20 godina estradnog staza,tako da gledajuci samo komentare zakljucujem da im je jedini cilj postizanje kvote.Verujem da bi i moderatori imali manje posla jer bi se javljali samo oni koji imaju sta da kazu i koji stvarno gledaju da pomognu, tako da se njima izvinjavam.
_ U par postova sam video meni vrlo interesantnu opciju ankete, kao na primer ovo:http://www.yu-midi.org/forum/showthr...eta#post108891.
Neznam kako se ona postavlja, niti dali je svi mozemo koristiti ali smatram da bi cesto mogla brze nekima od nas doneti odgovor o necem sto nas zanima,nego da nasiroko i nadugacko razglabamo .
Pozdrav szima i izvinjavam se na "romanu" ali krace nije moglo
__________________
Ten beers a day keeps doctor away

Siguran sam da u alkoholu ima ženskih hormona: kada popijem, previše pričam i ne znam voziti auto.
Sokannp je offline