Videti jedan post
Star 22.01.2011, 20:47   #2
cane612
Drugar foruma
 
cane612's Avatar
 
Registrovan/a dana: 06.03.2009
Mjesto: BEOGRAD
Postovi: 62
Downloads: 1085
Uploads: 2
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: KORG pa500
cane612 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
cane612 pošalji poruku preko MSN messengera cane612 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ja sam jedanput pustao midi fajlove i nikad vise! a sto se tice nalepnica svaka cast
mrzim kad na youtube baje puste midi fajl a onda im odgovori idu
,,super sviras,,!,, kako ti je sredjena klavijatura,, ... jaoj dodje mi da ih pobijem!
meni su moji drugovi prisli klavijaturi a ja svirao i oni kao sta tu sviras ... krenu po dirkama da mi udaraju i ja iskljucim memori i stanem! Doslo mi je da ih iznabadam... i ja reko gledaj... i krenem da sviram isto kao i sto sam svirao do malopre ali polako ubacujem levu pa desnu ruku !!! i oni kao svaka cast! ali sam se nervirao sto moram da im se pravdam! da ne bi ispalo Onaj baja ne zna da svira i pusta midi fajlove!
nikad vise necu pustati midi fajl jel se grozno osecam kad ,,sviram,,a on mi ubacuje tonove koji nijedan bend nece nikad odsvirati! najvise mrzim kada vidim 38 godina baju pusta pola svirke midi fajlove ... pa rodjo! MIDI fajlovi sluze samo za pomoc u slucaju da neku pesmu ne mozes da skines i za karaoke !!! pozz za kolegu i sledeci put zabodi ih ... bice ti lakse ja znam da ja ocu
cane612 je offline