Videti jedan post
Star 28.03.2011, 07:53   #4
redbul
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 30.10.2005
Mjesto: ----
Postovi: 39
Downloads: 207
Uploads: 1
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: pa serija
redbul befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hvala prije svega na pomoci, ovako, samo sam ponovo nabacio O.S. ver 2.01 mada je sa klavijaturom dosao cd na kojemu je operativni 1.60. Ali je bio na klavijaturi ovaj jaci pa sam ga ponovio. Bekap znam vratiti, ali ne znam poslije O.S. nabaciti i onaj drugi fajl poslije,musical resources,dal on ide pri paljenju ili kada digne sistem.
Klavijaturu sam odnio ovdje najjacem covjeku za elektroniku, i covjek popravlja sve, pa da on vidi sta bi moglo biti, u prici sinoc sa njim i on sumnja na napon, obzirom da mi blinka kod kuce, i na jadnoj jos tezgi, a i tu je bilo problema sa naponom jer se i mikseta gasila. Pored ovg blinkanja, takodje mi je i audio input non stop u crvenom, i klavijatura mi bruji na razglasu.
vidicemo sta ce ispasti iz svega ovoga, javicu, a samo mi odgovori za onaj drugi fajl kako se nabaci, poslije O.S., pozdrav
Dodato:
Za Sulejmana, hvala na interesovanju, klavijatura samo blinka, a pri tome odlicno radi, cak kada povremeno nestane ekrana (ode u plavo) po nekoliko sekundi, ja i dalje napamet mogu prebacivati boje i ritmove, tako da mislim da kvar nije softverske prirode, sada vidicemo dalje, javicu o ishodu dogadjaja, ako neko ima borj onoga covjeka sto servisira iz Banja Luke, ako nije problem neka mi ostavi, hvala svima
(stvarno sam razocaran, tek sam kupio polovnu klav. imao par svirki , i eto pocela se kvariti, sumnjam i da li je moguce da je vlasnik nesto primijetio na njoj pa je na vrijeme prodao)

Promijenjeno od redbul (28.03.2011 u 07:59 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
redbul je offline