Videti jedan post
Star 21.06.2011, 18:49   #21
mojkarma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.04.2009
Mjesto: Varaždin, HR
Postovi: 217
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 35 puta u 32 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G8 + ARX03 BRASS
Interesi: glazba, paragliding
mojkarma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard



Nisam ja "uporan" zato da bi moja riječ bila zadnja, nego jednostavno zato da netko drugi ne pomisli krivo da je to sad nešto komplicirano i da treba nešto raditi s folderima. Apsolutno ništa ne treba raditi s folderima u onome što sam ja opisivao. A uzrujalo me nije ni najmanje. To što nemamo isto mišljenje još dugo ne znači da netko jest ili treba biti uzrujan. Tvoju informaciju nisam uspio pronaći jer nisi dao precizne upute gdje se to nalazi. Kad si se već potrudio, mogao si napisati koji je priručnik u pitanju (ima ih više) i na kojoj stranici ili si već mogao ovdje objasniti u čemu je problem.

Evo da ja prenesem što u Operation Guide piše glede biranja Songova:

Citat:
Either select the song name from the popup menu, or use numeric keys [0]–[9] to specify the song number and then press the [ENTER] key.
To je sve. Banka ima 128 kombinacija, a song mod ima 200 kombinacija. Ako netko ima do 128 kombinacija, nikad neće prijeći iz jedne banke u drugu. Tako i sa song modom.
Mislim, više stvarno ne znam kako objašnjavati. Ako imaš 128 kombinacija, valjda ćeš ih redom programirati u jednoj banci i tek onda prijeći u drugu banku ako ti treba više od toga. Netko tko ima manje od 128 kombinacija, cijelu večer svira u toj jednoj banci. I isto tako će ostati u song modu s njegovih 200 memorijskih mjesta. Uopće ne razumijem u čemu je problem ali to stvarno može biti do mene.
Ostalo smo sve rekli.
mojkarma je offline   Reply With Quote