Videti jedan post
Star 06.03.2012, 20:03   #42
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Momak, previse sebi uzimas prava a ocigledno je da pokusavas da nadjes dlaku ui jajetu (mozda bi bilo dobro da potrazis obrnuto i u mnozini) i da ne zamajavas ove ljude totalno suvisnim komentarima koji nemaju blage veze sa temom. Ne pokusavaj da se profiliras na meni jer tu su i mnogi daleko iskusniji otupili zube.
Sto se tice mog odgovora u vezi sa Low Cutom on je uslijedio kao direktan odgovor mr eku pa je trebalo malo pazllivije da pratis sve to da bi shvatio znacenje a cini se da ti nije poznato da mr eko koristi mikrofone samo za vokale. Kako vidis, sasvim nepotreban "corak" koji si ispucao bez veze. Sto se tice Funkcije Level Fadera, opet ti ponavljam da sam to napisao vrlo konkretno ama izgleda da imas poteskoca sa citanjem, pa da ti citiram sebe iz jednog od tih postova: "...s tim sto je Gain zaduzen za regulisanje ulaznog signala u predpojacalo a Level za regulisanje signala koji je opterecen EQom i efektima (ukoliko su definisani kao post fader)...". Ko ima imalo pojma sa svim ovim, sasvim mu je jasno sta regulise Level Fader.
Ne diskutuj o mom znanju jer ja o tvom nisam izgubio ni jednu jedinu rijec, niti me uopste interesuje, dovoljno mi govori sve to sto pises a svoje misljenje o tome zadrzavam za sebe. A tek radi tvoje informacije a na tvoju opasku o nekakvim tonama miksera i ostale opreme, na tim mikserima i ostaloj perferiji sam proveo taman toliko koliko ti zivis. Mislim da nema nikakve potrebe za daljiom diskusijom. Potpuno su mi jasne tvoje namjere.

Promijenjeno od tranzit (06.03.2012 u 20:05 sati)
tranzit je offline