Tema: VICEVI
Videti jedan post
Star 04.10.2012, 23:47   #1326
formula95
Vredan član društva
 
formula95's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.02.2011
Mjesto: Ruma
Godina: 28
Postovi: 178
Downloads: 196
Uploads: 3
Rekao HVALA: 71
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
Instrumenti: Basprim, Yamaha psr s700, Gitara
Interesi: Svasta nesto
formula95 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
formula95 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Otvorio Cigo štand na placu. Proleti neki frajer, mazne kožnu jaknu i zbriše. Ciganka će na to:Cigo, ode jakna! On pita: Po kojoj cijeni? - "Po nabavnoj."
Dodato:
jos jedan odlican

Mujo po prvi put putuje avionom. Sav je u frci i muka mu je. Stjuardesa primjećuje da Mujo ima nagon za povraćanjem i kaže: - "Nemojte još povratiti, molim Vas. Sad ću vam donijeti vrećicu!" Mujo se jedva suzdržava da se ne izbljuje. Stjuardesa donosi vrećicu i odlazi ispraćena pogledom zahvalnosti. Dolazi poslije kratkog vremena i zatiče cijeli avion izbljuvan i sve putnike u jadnom stanju. - "Pa zaboga što ste to uradili, jesam Vam dala vrećicu?" - "Ma jesi, al' sam je ja brzo napunio i kad se avion zaljuljao htjelo se prosut' pa sam malo otpio, a onda su ovi oko mene počeli povraćati."
Dodato:
i jos jedan odlican

Naletio kamiondzija na prostitutku i povuce je do mjesta gdje je htjela. Kamiondzija joj plati za s*x a prostitutka poce da se dole maze. Kamiondzija: - "Sta to radis?" Prostitutka: - "U mojoj profesiji ovo se koristi da bi bilo lakse i bolje." Kamiondzija poce da skida lancic sa vrata i poce da ga okomotava oko ku*ca. Prostitutka: - "Sta to sad ti radis samo mi to reci?" Kamiondzija: - "U mojoj profesiji kad je klizavo stavljamo lance."

Promijenjeno od formula95 (04.10.2012 u 23:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
formula95 je offline   Reply With Quote