Videti jedan post
Star 09.02.2013, 06:26   #16
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 649
Downloads: 3686
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

nemojte me molim vas ucit, ja imam posla haha, !! niko ne spominje sempl od 34kb,, u mene u klavi ti je situacija samo najbolje pa kolko moze, ja govorim da nikad necu stavit gitaru od 3gb rama ako imam 4gb, i pricam da je dovoljno veliko i 512mb, moze se staviti skroz ok stvari do kraja zivota, msm neces jedan te isti set koristit sto godina, dodijace ti i taj, pa ces opet na usb stick doterat novi, i tako sam sebi pravit osvezenja. itd itd.. omladinci moji haha!!

sto se tice opreme, narod je naucio na dinacord i po sveta ga koristi i meni ni malo ne smeta ni njjegov hall ni dilej, ni njegov sound.. kom smeta taj vecito trazi druga resenja, i nikad zadovoljan uvek kaze moze bolje, dok mi sviramo i svi zadovoljni, i tako i kutije,, dok sam prije nosao trosistemke i dinakord i bilo sta, sam vidis okrecu kutije, babe se zale ovo ono, kako radim na zx5, ni jedna baba nikad nije okrenula kutiju jer kutija ne smeta, prijatan ton za svakog, i to mogu dokazat na 50 svadfbi snimat kamerom!! itd itd,, vise cu vam priznat da se vise nasviram na tritonu i arazneru neg na svim profi instrumentima u kompu,, oni su tam za pravit i mixat u cubesu gde ce te zabolit glava do ujutro to jest potrosices sate dok oni zazvuce.. poz
Dodato:
neki ljudi do skora ceo zivot svirali bez i jednog sempla a vama danas malo i 512mb, ja se ne bunim sa 64mb jbt. od jednom vam daje da ceo komp stavite u klavu u real tajmu i da ta klava ima memoriju da przi i na suncu i na plus 50 stepeni pd satorom, iznesi 10 dana komp sa tom najbrzom memorijom pod sator pa vidi dokle ces dogurat. na kom se cak moze staviti i neko hladjenje a sta ces ti stavit na klavu a da ona bude u normalnim razmerama, jos bolje kao pa3x.
Dodato:
lako je napuniti i kontakt 16gb rama i iznet laptop, al na njemu nemozes dobit 80 posto boja kao sto mozes na jednom tritonu u PROG i sa svim njegovim funkcijama,, osim samo sempliranja ton po ton ko onaj juzni sound i nagomilo 4x vise nego sto je u stvarnosti bilo odakle si presemplovao i ima opet sam jedan efekat koji nije bog zna sta, a sve dodatno zahteva druge kombinacije koje trose resurse.. da postoji triton VSTi mislim da bi tu bio kraj svim ovim semplerima sto postoje takodje fantom ili motif vsti.
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (09.02.2013 u 06:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
branoy je offline   Reply With Quote