Videti jedan post
Star 19.02.2014, 02:36   #558
namrgodjen
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.12.2010
Postovi: 45
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 19 puta u 18 Postova
namrgodjen befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo i ja da nesto kazem, tek sam malopre video da postoji ova tema pa sam je detaljno procitao od pocetka, trebalo je dosta vremena ali ne marim. Iskreno mi najvise smeta kad se neko kiti tudjim perjem sto sam malopre napisao u demo sekciji kod clana Srdjana cija je tema zakljucana a nadams e on banovan. Takvim clanovima treba trajno zabraniti pristup jer mi koji se koliko toliko trudimo da napredujemo vezbajuci ispadamo smesni.
Dalje, vidim da sam u ovoj temi bio prozvan par puta od clana Zeljka, ali kako sam procitao on je takodje banovan tako da necu njega sada da uzimam u usta jer ne moze covek da odgovori tako da cu reci onda ovo uopsteno sto vazi za sve clanove: ko nije spreman da prihvati i negativne kritike nek' ne postavlja snimke u demo sekciji. Ako se meni ne svidja necija svirka ili pevanje ja sam takav da to odmah kazem a imam sluh da procenim ko zna da svira i peva a ko ne. Isto ocekujem i za moje snimke, bilo je i negativnih komentara i ja to prihvatam tako da cu i neke snimke ponovo da uradim da bi zvucali bolje. Toliko za sada, ako se jos necega setim napisacu. Pozdrav svim kolegama dobre volje.
namrgodjen je offline