Videti jedan post
Star 01.03.2014, 22:12   #37
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Upozorio sam te da je to jedna veoma, veoma komplikovana oblast. Vec imas probleme sa pocetnim postavljanjem. Zamisli sta sve predstoji kada treba postaviti sistem da na osnovu MSB, LSB i PCG naredbi dobijenih iz ritma, poziva sound programe iz nekog ogromnog Kontaktovog Contenta i to na svim kanalima, kako aranzera, tako i solo traka. Oblast je toliko kompleksna da sam na njoj ostavio preko deceniju rada, da bi to na kraju funkcionisalo besprijekorno. U slucaju Trans Audia, nije samo Kontakt i njegovi sound programi u pitanju, vec citav niz veoma kvalitetnih VST instrumenata koji su vezani u jednu cjelinu i cine jedan kompaktan Sound Engine, odakle se napaja aranzer Trans Audia, a da ti nista vise ne moras da uradis nego sto radis i na normalnim hardware aranzerima, da jednostavno odabiras sounde po njihovim imenima, odnosno MSB, LSB i PCG brojevima. Pri svemu tome, ne smije da bude ni stucanja, ni mucanja. Mozes za svoju edukaciju i dalje da probas i eksperimentises sa tim. Imaj uvijek na umu Virtualnu Midi vezu koju si ostvario izmedju Kontakta i Live Stylera i samo to ce ti pomoci da dodjes do rjesenja oko tog srugog i terceg i cetvrtog itd... midi kanala.
tranzit je offline   Reply With Quote