Videti jedan post
Star 11.06.2014, 17:38   #47
Privatnik
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 21.03.2013
Postovi: 25
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 10
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Privatnik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od worga Pokaži Post
Moraš mi reći koji je operativni sistem kod tebe...
Da, software je nadogradjen je na 1.05

Kažeš, može i na Android taj neki softver? Moj OS na mobitelu je 4.1, dakle noviji.
Dodato:
@worga
Hvala ti na konstruktivnom odgovoru!

Što se tiće cut-paste opcija, ne vidim da se direktno može iz jedne Performance liste preseliti u drugu. Za sada se snalazim tako da učitam Performance koji želim kopirati u drugu lisu, kliknem na "List", odaberem samo drugu listu pa onda kliknem na "Write". Tako se spremi trenutna performance u listu koja je odabrana a na onoj izvornoj lokaciji, u listi u kojoj sam ju i učitao-tamo taj performance obrišem. Nije neki veliki problem ali bi naravno bilo lakše da mogu "cut-paste".

Može mali info o softveru i konekciji Android-BK5? Barem načelne kratke upute, ili link. Nisam "ljenguza" ali ako imaš pri ruci ili imaš vremena, olakšat ćeš mi.

Onaj Lower hold meni ne radi za OTS iako je spremljena postavka u Performance. Nije strašno ali me smeta kada odjednom "izgubim" stringseve ako uključim jedan od OTS-a pa se naglo vrate ako OTS isključim. Da nije kakav bug u softveru?

Hvala ti na pomoći!

Promijenjeno od Privatnik (11.06.2014 u 18:03 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Privatnik je offline   Reply With Quote