Videti jedan post
Star 12.08.2014, 02:07   #20
makl
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 26.01.2013
Mjesto: Zagreb
Postovi: 396
Downloads: 308
Uploads: 32
Rekao HVALA: 85
Zahvalili mu 20 puta u 19 Postova
Instrumenti: Harmonika (Guerrini Superior 2), klavijatura (Korg pa 800 i korg pa 600)
Interesi: Glazba
makl ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Calevh

Ja sam iz Zagreba, ali gledao sam malo oglase po BIH i Srbiji, i kod vas su ipak malo manje cijene nego ovdje. Ovdje ljudi vise traze za iste klavijature, neznam zasto. Gledao sam i taj psr 3000 a i 9000, ali oni su u rangu pa 600. Recimo nasao sam jedan psr 3000 za 800 E, a psr 9000 za 1000 E, a posto ne pratim yamahe bas, neznam koji bi cijena bila otprilike, jer neznam ni koliko su stare te klavijature, niti sta imaju, zapravo neznam skoro nista o yamahi, osim da su obje aranzeri, od ta dva navedena modela. Pratim malo oglase, pa cemo vidjet. Mozes se javiti na PM bez obzira odakle si, pa cu ti ja dat link od oglasnika ovdje na kojem gleda, pa ces sam vidjet kakve su cijene. Neznam ni kakav je sistem sa tom Flash card na pa 80, kako se podaci stavljaju na nju, i kako brisu, i kako to uopce funkcionira... Ako si voljan popricat, javi se PM, pa cemo na skype ili fb, svejedno, malo popricat

P. S.

Necu otvarat novu temu, da ne radimo bezveze nered, kad vec mozemo sve u jednoj rijesiti
makl je offline   Reply With Quote