Videti jedan post
Star 29.01.2015, 14:02   #6
striphio
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.10.2007
Postovi: 126
Downloads: 643
Uploads: 1
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 15 puta u 14 Postova
Instrumenti: Pa4x76, Juzisound 2, Yamaha Montage 61
striphio befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa sad ne znam zbog čega je pominjanje dynacorda problem.... valjda zbog prepucavanja ovih što ga hvale i ovih drugih. Uopšte mi se ne ulazi u tu priču.
Što se mene tiče, stvar je u tome da drug i ja oćemo da kupimo manji razglas (dvije kutije i mikser) da to pristojno radi a da nije ni previše para. Pročvato sam po forumima i po internetu i gledo razne specifikacije mikseta, pasivnih, jer aktivne kutije mi trebaju, zato što mogu jednu nositi kao monitor kad radim svadbe i veće svirke. E sad... Uglavnom sam radio na dynacord miksetama i znam da one odrađuju posao... što se kaže i imaju kvalitet i pouzdanost. Istovremeno sam čitao o nekim drugim mikserima i kontao da možda malo promjenim mixer u ovoj mini kombinaciji, yamahu bi na primjer volio ali nikako da nađem taj odnos cijena i ono što mi treba... tj. neka manja yamaha, da ima eq, dva efekta, 8-10 kanala. U toj potrazi sam naletio na ovaj Behringer koji nije puno skup (ufx 1204) i puno toga nudi. Ne ciljam na nju isključivo zbog snimanja... mada je ekstra stvar. Više mi je bitno da ima eq, i dva efekta. Malo sam skeptičan oko tog Behringera... pa zato sam i pitao malo da čujem mišljenja.
striphio je offline   Reply With Quote