Videti jedan post
Star 09.02.2015, 22:32   #108
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala Casper puno

Inace nisam ga jos imao priliku testirati negdje u vecem prostoru, ali znam da je namjenjen bilo vani ili unutra apsolutno je svejedno, ono sto me najvise odusevilo je njegova disperzija s kojom se godinama borim sa ovim standardnim razglasom, jel ga pojacam malo, gluh sam totalno, ovaj bose je mila majka. Kad sam ga probavao sa jednim bas modulom, nije mi nesto zvucao ono, nije imao "muda" sto se kaze ali sa 2 basa, impresioniran sam! Zaista ne mozes vjerovat da bas od 125w ima onaj žar, jačinu i toplinu! Ono, vidi se da je namjenjen za akustiku i za dj-eve, ali isto tako nije los ni za ritam masinu! Buduci da sam ja sve rimove napuhao od kompresora do bas pojacala, ugodno sam iznenadjen tonom! E sad morat cu radit prepravke izjednacavanja boja sa ritmom to mi nije isto kao na starom razglasu...

sve skupa me izaslo oko 1250eura sa putnim troskovima i dostavom, jedan stub,mikseta, i 2 bas modula narvno sa futrolama originalnim... Koliko znam novo je oko 2500eura (stub misketa i 1 bas modul...)
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (09.02.2015 u 22:35 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote