Videti jedan post
Star 13.03.2015, 23:28   #1
drzof
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 22.01.2009
Postovi: 80
Downloads: 100
Uploads: 0
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
drzof befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Midas venice 160 ili Dynakord cms 1600

Midas venice 160 ili Dynakord cms 1600,Koji mikser od ova dva je bolji za pevanje. Trenutno radim na Yamahin mikser pre toga na Behringer ,skoro sam radio na Dynakord 3, i svidelo mi se kako izlazi pevanje.Poznato je da je Dynakord standardno dobra pevacke mikseta sto sam se uverio.
Interesuje me da li je Midas jos bolji mikser od dynakorda , posto mi je jedan koilega koji prodaje opremu rekao da je tvrda za pevanje i da je bolji dynakord.
Ako neko ima iskustva sa jednom i sa drugom miksetom da da svoje iskreno misljenje i neko ko peva tako da razume o cemu pricam..
Dodato:
Midas venice U 16 ili Dynakord cms 1600,Koji mikser od ova dva je bolji za pevanje. Trenutno radim na Yamahin mikser pre toga na Behringer ,skoro sam radio na Dynakord 3, i svidelo mi se kako izlazi pevanje.Poznato je da je Dynakord standardno dobra pevacke mikseta sto sam se uverio.
Interesuje me da li je Midas jos bolji mikser od dynakorda , posto mi je jedan koilega koji prodaje opremu rekao da je tvrda za pevanje i da je bolji dynakord.
Ako neko ima iskustva sa jednom i sa drugom miksetom da da svoje iskreno misljenje i neko ko peva tako da razume o cemu pricam..

Promijenjeno od drzof (13.03.2015 u 23:42 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
drzof je offline   Reply With Quote