Videti jedan post
Star 23.02.2016, 00:33   #374
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Ausrufezeichen

Pazljivo sam odgledao svih sest tutorijala koje je postavio Dinamix audio ako se ne varam.Ovo sto oni navode kao Rolandove mane sto se tice bubnja,bas gitare je vrlo lako resivo.Mislim da je ovaj dinamix audio tim previse vremena proveo baveci se Korgovim aranzerima i primecujem da je u tim setovima previse izrazen bubanj i bas.To je vec stvar stila i ukusa onoga koji pravi ritam sekciju i zeli da mu tako zvuci.I naravno kada se napravi takva postavka onda su svi drugi elementi acc1 acc2 i tako dalje totalno zapostavljeni i nema ih nigde kada se pusti tako sredjen ritam.

Slazem se sa njima da bas gitara bas bubanj i bubanj treba da nose ritam ali ne treba da budu preterano dominantni u celom aranzmanu aranzera.

Kao sto rekoh to je vrlo lako resivo kod Rolanda uz pomoc alata koji se nalaze u Makeup Tools-u.

Ja sviram Rolandu BK-5 i na njemu vrlo lako koristeci Makeup Tools resavam te sitne problemcice koje oni navode kao losu stranu Rolanda.

Verijem da je sad na EA-7 posto ima sempler to jos lakse srediti i aranzer ce zvucati odlicno.

Poslusajte malo orkestar Ace Sofronijevica i slusajuci taj orkestar treba pokusati da se podesi aranzer na bilo kojoj klavijaturi i ne mozete pogresiti.

Naravno sve je to lako reci ali u zavisnosti kako je koji style napravljen od toga ce zavisiti i koliko cete vremena potrositi na sredjivanje u Makeup Tools-u jednog ritma.Naravno treba malo rutine,poznavanja osnovnih alata u Makeup Tools-u,znati sta zelite i naravno puno puno strpljenja i ljubavi.

E kada sve te uslove ispunite onda ce vas rezultat biti odlican i vi cete biti zadovoljni.

Malo sam ga oduzio ali ne moze krace da se napise.I ovo je sve ukratko napisano.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, nesaband, za koristan post:
andjela987 (24.02.2016), veselinovicvs (30.03.2016)