Videti jedan post
Star 22.04.2016, 04:52   #2
Sky Net
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 17.02.2015
Mjesto: Sarajevo
Postovi: 113
Downloads: 29
Uploads: 0
Rekao HVALA: 18
Zahvalili mu 17 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros 5-SOLD, Yamaha Montage 6, Trans Audio Sound Module/Workstation, Yamaha CS1X, Korg N364
Sky Net ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard I ja se ponovio sa pa4x....jesam li ovca za šišanje..?

Neka je sa srecom, i da dobro posluzi. Isto sam se pitanje zapitao nakon Tyros-a 5, i potpuno te razumijem. Studio, zena (djece jos nema), vrijeme kojeg je sve manje..Sto se tice Korg-a licno mi se Pa4X jako dopada. Sound je, koliko sam do sada mogao cuti, odlican. Bubnjevima su se ozbiljno pozabavili, klavir sjajan, strings sekcija top, gitare takodje..broj opcija za editing style-ova i "farbi" na pretek, standardno za takav Korg..svega dobrog tu ima. Konacno su napravili spravu koja ima mnogo sjajnih zuba da pokaze...Ljudi sa Pa4X se zale na kvalitet displey-a, ram, bugove..ja kao "Yamahas" se zalim sto mi ucitavanje farbi i drumova traje 45 minuta, i sto bez racunara ne mogu nista, sto mi je ziva muka napraviti svoj bubanj jer nema eq po komponentama, sto nema pravi eq na kanalima..ista stvar jel, hrpa para i 2016-ta..zabaguje i Tyros, jer ga stiscem maksimalno, bez pardona..a sa T3 nisam znao sta je bug..i tako dalje..gdje god se okrenes, neka glupost, nema idealnog. Ali se pomiris vremenom, organizujes vrijeme..budi sretan sa spravom, odlican je sint, moze zvucati da se zaledis. Uzivaj u njemu. Ne smatraj se ovcom, kako god pogledas, napravio si korak naprijed..Sta da ti kazem, da se otplati i dva put sam sebe zaradi


Sent from my iPhone 6S
__________________

Promijenjeno od Sky Net (22.04.2016 u 04:53 sati)
Sky Net je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Sky Net za ovaj koristan post:
splendid (22.04.2016)