Tema: Pa4x . . .
Videti jedan post
Star 05.05.2016, 18:35   #15
korgovac_86
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 03.05.2016
Postovi: 7
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
korgovac_86 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od mimiki Pokaži Post
tebi treba da iskljucis dinamiku pojedinacno na bojama na kojima ti ne treba dinamika,ja ovako to radim udjes u SOUND pa izaberes zeljenu boju pa MENU taster pa AMP i sad trenutno nisam pri klavijaturi ali u vrhu strane imas bese down i up tako nesto i mislim da su parametri od -64 do + 64 i tu podesevas koliko ce biti dinamike u toj boju i da li ce je biti uopste i onda kad podes u padajucem meniju ides write i sacuvas u user i posle ubacis takvu u performance,ja sam tako uradio harmonike npr na pa3 iskljucio dinamiku i sad su dosta brze i totalno iskorstive za brze pesme i nasu muziku

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Dodato:
po meni suludo globalno da se zakljuca dinamika,da sviras neku pesmu klavir ili sax neki zabavnjak itd itd bez dinamike

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Dodato:
jednom napravis performance koje ces kotistiti i posle si miran

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Izgleda da si me ti jedini razumio bate. Ljudi odmah spopadaju, napadaju, prebacuju, a u stvari nema potrebe za tim. Upravo to sto si rekao, to mi treba da harmonike "stesem" da su cistije i brze. Naravno da necu na klavirima skidati dinamiku. Inace pratio sam tvoje postove u vezi ovoga sinta i ovjasnjenja za druge stvari koje su ljudi trazili i mogu samo da kazem SVAKA CAST MAJSTORE. Pomognes svakom ako znas i mozes bez ikakvog bespotrebnog polemisanja. Hvala druze jos jednom.
korgovac_86 je offline   Reply With Quote