Videti jedan post
Star 10.05.2016, 18:24   #66
MikiB
Vredan član društva
 
MikiB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.10.2008
Mjesto: Vojvodina
Godina: 43
Postovi: 253
Downloads: 1416
Uploads: 55
Rekao HVALA: 77
Zahvalili mu 37 puta u 36 Postova
Instrumenti: Tyros 4 Black & Motif XF
Interesi: muzika
MikiB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MikiB pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

On i pravi BACKUP za par sekundi...to ti on sacuva tvoje postavke u Klavijaturi...probaj ovako...u klavijaturi je tvoj set..napravi Backup,pa sve sa kartice prebaci na komp...teba da imas 3 foldera...BACKUP,ROLAND i TMP..E to je ustvari set na fantomu..to sacuvaj na komp,da bi mogo dalje da se igras sa ucitavanjem drugih setova..e sad treba ti neki drugi set..ali mora da ima isto te foldere..jer ako nema onda ce biti set,mislim na PATCHEVE i PERFORMANSE samo na kartici..a ne u USER memoriji na fantomu...ako imas set sa ta 3 foldera,formatiraj karticu na fantomu,naravno svoj set si sacuvao u komp,kad je formatiras prebaci taj novi set na karticu,ubaci u Fantoma,uradi RESTORE i sledi dalja uputstva,a to su da ugasis i ponovo upalis...onda on ucituje semplove iz tog seta i kad zavrsi imaces taj zeljeni set u svom Fantomu..i USER memorija i CARD...istim postupkom vracas i svoj set..postoji mogucnost kombinovanja seta na samoj klavijaturi..ali samo PATCHEVE i PERFORMAS postavke,ne i semplove...Program se zove YASE i on je napravljen za Fantoma...tu mozes da prebacujes i semplove..
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Milan$ Pokaži Post
Miki na trotonu opcija skip sluzi ako je na neko mesto bio prijavljen multisempl sa odredjenim semplovima u njemu, pa onda izbrises neki sempl iz tog multisempla ili sve semplove i onda kad dodje njihov red za ucitavanje klavijatura ih ne pronalazi i izbacuje ti opciju skip da ih preskocos...to nema veze sa praznim mestima u memoriji..kod mene su poredjani redom, pa se i dalje pali pola sata

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
Da,da znam da sluzi za to...pa ok,kod mene od kako sam ih poredjao jedan za drugim,brze ucitava...doduse moj set je oko 120 mb..a treba mu oko 5 min...koliko je druze tvoj set veliki?
__________________
Ženu dupe krasi...a tortu orasi...

Promijenjeno od MikiB (10.05.2016 u 18:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
MikiB je offline   Reply With Quote