Videti jedan post
Star 12.05.2016, 13:31   #14
lepsidan
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 12.05.2016
Mjesto: Ljubljana, Slovenija
Postovi: 11
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Instrumenti: Korg PA800, Triton Le, Triton Classic+Moss, Casio CZ 3000, Yamaha DX100, DX27, Kawai K1, Roland G600
lepsidan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Narodnjak300 Pokaži Post
Verovatno ovo znate, zanima me posto moj drug svira pa50 kako da iskljuci pratnju iz ritma da mu svira samo bubanj, posto bih ja tu svirao bas- kontru a on bi pustao ritam, svirao solo i eventualno levom drzao stringove. Probamo da iskljucimo na dugme lower i cim promeni boju ili nesto ponovo se pualo lower i na sledecem akordu koji odsvira ponovo ulazi cela pratnja. Dakle kako jednom za svagda da se ugasi to?
Ja mislim da mora svaku performasu (boju) koju če koristiti, sačuvati sa tim settingsima gde je dole strings a gore boja, tako kad menja performansu (boju) on nece vracati ako sve boje koje koristi ima tako sacuvane.

Nek se uzme 2-3 strane preformansa ili kolko treba pa nek se sacuva svaka boja posebno sa setingsom koji je potreban. To če onda raditi kako treba... ali mora onda koristiti samo te boje koje je spremio za to.. moze i to napraviti sa svim bojama i onda sacuvati kao set samo za to, pa onda koristi taj set za takvu vrstu nastupa.
lepsidan je offline   Reply With Quote