Videti jedan post
Star 31.07.2016, 18:08   #20
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.167
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.749 puta u 1.305 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@NordX - koristi tražilicu na forumu, dosta toga je već pisano o Tyrosu na temu harda i (ne)upisivanja samplova.

Ovdje je tema koja opisuje problem sličan tvome i u kojem imaš kako napraviti hard test tyros-a. U ovom postu imaš video kako to izgleda u praksi.

Reset klavijature radiš ovako.

Meni u tvom pisanju nešto nije jasno. Ovdje pišeš da si izvadio i očistio dvije pločice od 256mb, a čitaš na displeyu da je ugrađeno 1024 MB. ???

Idi redom, prvo poslušaj savjet koji ti je dao @tyros2. Uzmi neki provjereni sample koji je manji od 4mb i pokušaj ga upisati u memoriju klavijature. Da ne bi bilo zabune, upisuješ ga u onih 4 mb slobodnog prostora u USER, a ne na ugrađene pločice RAM-a. Prije toga, naravno, očisti sve u USER kako bi napravio mjesta za ovaj sample.
Ako to "prolazi", znači da upisuješ sadržaj koji je ispravan, a ne tamo neki podatak koji si sa HD-a skinuo na komp kako si opisao u ovom postu. Jer u tom postu mi je nekako čudno da si spasio sve podatke i napravio library ... Library se ne radi na taj način, a malo je vjerojatno da TVN ima 400mb kako pišeš ovdje. Meni se prije čini da si s "backupa" kojeg si načino u kompu uzeo neki vci, liv ili nešto treće pa da ga pokušavaš upisati kao sample. Naravno, i da taj vci onda ima 400kb, a nikako Mb.

Dečki su ti dali dobre savjete i meni se čini da ti malo brzaš, da nemaš strpljenja i da govoriš nasumce.
Ajde ponovo izvadi RAM koji imaš u klavijaturi, pažljivo mu očisti pinove običnom gumicom za olovku, vrati ga nazad i onda očitaj koliko je klavijatura indexirala RAM memorije. To je ovo što piše u crvenom okviru.

casper je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio casper za ovaj koristan post:
NordX (01.08.2016)