Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 27.10.2016, 16:14   #160
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Hvala drug na cestitkama E sad za efekte sam vec skontao, cim sam otvorio manual i uspeo sam da ucitam ceo songbook, iz drugog, treceg puta, ucitao je i liste i sve pesme...jedino sto i dalje ne mogu da resim je - opcija STS mode na pa3, a sada se zove Style to kbd set...znaci kad je ukljucena, i promenim neku pesmu u songbooku, domah se menja istyle i ujedno mi menja i boju vezanu za taj tu pesmu u songbooku-u..kad je iskljucena, promenim pesmu u songbook-u i menja sa samo style a boja ostaje koja je trenutno bila, bez obzira koja je...tako je to radilo na pa3 i to je bilo to, sve bez problema..sada na pa4, i kad mi je ukljucena ovaa opcija i kad je iskljucena, on menja boje kad promenim pesmu u songbooku, znai bez obizora jel style to kbd set ukljucen ili ne, on u svakom slucaju menja boju cim promenim neku pesmu u songbooku...to mi ne odgovara, jer su meni svi ritmovi sredjeni preko songboka, i univerzalni i nemanski, sve je preko songboka,i sad kad mi treba recimo rumba, pustam je iz songbook-a, samo prethodno izaberem boju iz performanci koju hocu, pripremim je i menjam ritam usongbook-u..sada na pa4, dzabe biram boju, kad on cim izaberem pesmu iz songbooka- on mi u svakom slucaju uvek menja i boju...Pokusao sam sve ali cini mi se da je to nereseni bug jos uvek...ima li neko mozda da je uspeo da resi problem?
Milan$ je offline   Reply With Quote