Videti jedan post
Star 18.11.2016, 15:20   #18
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

pa sad ne bih mogao reci da je bas neko extremno pregrevanje, jer pojacalu i komponentama nikada nista nije zafalilo, a nalaze se mnogo blize izvoru toplote, tacnije one su izvor toplote i njima nikad nista nije bilo,ni najmanje, nisam nikada sa tim imao problema, a kad razmislite pre bi od te toplote trebala da strada neka komponenta pojacala, ali eto nije, ali uspeo je da strada neo magnet..poredjenja radi, evo novi aktivni srx se za nijansu manje greje od prx-a ,iako ima aktivno haldjenje..tako da neunistiv magnet nije, da je dobar, lagan jeste i naravno ovo sam sve pisao konkretno za taj jbl, jer sam s njim imao takvih problema, i nasao dosta slicnih iskustava po netu o tome, o drugim kutijama ne znam, ali je evidentno da je neo osetljiv na toplotu, i naravno da mu u pasivnim kutijama nikad nista nece biti, jer nemaju od cega da se greju toliko kao aktivne...i sam sam se zacudio kad sam video kako izgleda zvucnik, kao da je pod konstantnim jakim vibracijama, pa je pod tim vibracijama popustio, i dobio lufta...neverovatno, ali eto desilo se..
Milan$ je offline   Reply With Quote