Videti jedan post
Star 13.07.2017, 13:45   #3
boki997
Drugar foruma
 
boki997's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.01.2017
Postovi: 63
Downloads: 16
Uploads: 0
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 8 puta u 8 Postova
Instrumenti: Korg pa4x
Interesi: Muzika,lov,fudbal.....
boki997 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

kad sam video ovu temu pre par dana mislio sam da ne treba da se oglasavam da je situacija jasna oko ova dva aranzera medjutim ne mogu da verujem majke mi da postoji dilema i rasprava i danas dan oko nekih suludih stvari,situacija i kako bih vec nazvao ovo...
Kao prvo mislim da je smesno porediti ove dve klavijature i da je roland g800 davno prevazidjena sprava,ne moze zadovoljiti vise ukuse publike ako ciljas naravno na neku raznovrsniju vrstu muzike da sviras i radis, ako je to samo za tvoju dusu i neke manje svirkice i feste tipa kucnih varijanti i prijatelja sta ti ja znam onda uredu, ali ako mislis malo ozbiljnije baviti se time i raditi onda valjda treba da gledas i ka malo savremenijem instrumentu,po meni je to logika neka,drugo pa80 moze da zvuci vrhunski kad se sredi kako valja,ja dok sam imao pa1x sramota me bilo raditi sa kolegom koji ima pa80,kako je sredjena i kako to izlazi na razglas strahota jedna. Jos sam znao pa1x u dusu i svaki dan cackao ubacivao nesto novo sredjivaoo i sredio sam je da valja opasno je i ona radila tu nema sta,ali ovaj na pa80 je ubijao i primetila se razlika.
I vi sad vodite politiku i polemisete oko pa80 i g800 i nadmetanje ova ovo ova ono, te ova ovaka ova onakva.
Neka mi neko navede jednu prednost rolanda g800 koju ima u poredjenju sa pa80 izuzev sto ce se neko pametan naci pa reci izrada verovatno, ja odmah povucem sve sto napisah.
boki997 je offline   Reply With Quote