Videti jedan post
Star 27.11.2017, 01:18   #226
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.167
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.749 puta u 1.305 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Na svom Tyros4 koji trenutno sviram nemam niti jedan sample bubnja. Za to nemam potrebe jer sve što mi treba od podešavanja, radim ovako. (2,10 min videa)



Sve moguće setove "poznatih domaćih proizvođača" sam imao u klavijaturi. Kada vidim da postoji samo jedan layer na dobošu i kada čujem kako on zvuči, slatko se nasmijem i pomislim, "kako ljudi mogu pop**iti dobru foru sa zvučnim imenom kita, nešto Nashvile, Sonor, Brcko ili Mrcko?"

Sav tvornički materijal u Genosu, zvuči mi za klasu bolje od Tyros4. Rekao bih da se ovo poboljšanje najviše i čuje na bubnju. Pa čak, kada sam uspredio Audio Stylove sa Tyros5 (i njih sam upisao u Genosa) sa Revo bubnjem, ovi Audio su zvučali lošije.
E sad, onaj kome pored svega ponuđenog još nedostaje taj "svemogući" EQ na svakom elementu bubnja, stvarno ima razloga da zaobiđe Genosa. Moje viđenje o tome sam napisao ovdje. Volio bih da me netko razuvjeri u onome što sam rekao ili barem pokuša iznijeti svoj stav zašto mu je taj alat (EQ) toliko neophodan. Zašto se recimo ne poželi imati Gate na elementu? Ili neki sličan alat koji bi se mogao dodjeliti recimo, dobošu. Zašto baš EQ? Po da po mogućnosti bude tri band jer je ovaj od dva područja preuzak .... joooj ....

Promijenjeno od casper (27.11.2017 u 11:13 sati) Razlog: pravopis
casper je offline   Reply With Quote