Videti jedan post
Star 08.05.2023, 21:00   #6
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa 5x , Event Ketron i jos neke platforme su skupe igracke koje nisu opravdale novac ulozeni ..Nisu polozili ...Sramota i bruka sta nam se servira .Do kada vise da se tolerisu i cekaju neke stvari da se poprave ! Zasto se to desava ??? Pa 5x je valjda nastavak od pa 4x jer nosi takav broj u nazivu Pa 5x ...Ako je tako zasto nema sve alate sa pa 4x ili sve bar duplo bolje od pa 4x i jos dodate opcije koje bi razdvojile te dve platforme ...Pretrazivac nula bodova (spor i los , gori od pa 700 ...Odusevio sam se kada sam video da mozemo da pravimo foldere sa bezbroj stranica ali gle ironije ..Folder koji ima mnogo stranica otvara sporo i sve mi se cini da je kao usporeni snimak u odzivu, cak losije od pa 700 ..Jedino brze podize sistem od pa 4x i to mi daje nadu da je procesor bolji i brzi i da ovo valjda mogu da rese ..Na papiru pa 5x jeste mnogo bolji od pa 4x odaje utisak ozbiljne klavijature i profesionalne .Trebalo bi da jeste top aranzer a u praksi jos uvek to nije i kao takav nije opravdao cenu a ni ocekivanja .Zasto korisnici to trpe i cute , zasto se oni prave blesavi i sporo rade ispravke i delimicno to je pitanje ??? Zeznuli su intro 1 skoro svaka pesma mora na doradu u record ...Ako Intro 1 svira 2/4 a u varijaciji 1 stoji 4/4 on sam promeni Intro 1 u 4/4 i dolazi do problema ...To je to cekanje i stopovanje koje jeste veliki problem ..Signaturu poremetili totalno , nisu uopste istestirali pa 5x a pozurili da ga sto pre izbace i prodaju ...Ne razumem mnogo toga i te Korgove "strucnjake " kojom se politikom vode ali ako tako nastave ima da stave katanac kao i Roland sto je zavrsio pricu sa aranzerima a bio je No1 u svetu aranzera .Obzirom da pa 5x jedino cita setove sa pa 4x koje on konvertuje ne vidim zasto nisu poveli racuna da to sve radi kako treba ..Moj set nije cak ceo ni konvertovao , par ritmova fali koliko vidim za sada ..Cekanje se oduzilo , spisak stvari za popravku je dugacak i sa pravom se ocekuje da sve to poprave i naprave da pa 5x zasluzi reputaciju top modela i mocnog aranzera ...Sram ih bilo za sve propuste i neozbiljnost za sada to mora da se javno kaze ! P.S Ne zelim da se kajem sto sam dao toliko novca i kupio pa 5x , ne zelim da se vratim na pa 4x ili kupim Medeli za mnogo manje para ...Zelim sada i sada da sve to poprave i nameste .Zelim da je pa 5x top model koji radi savrseno dobro i da leti koliko je brz u radu a ne da je spor i gori od pa 700 ..Da to zelim sve to i jos vise i to nije mnogo ni glupo ni sramota ...Sram vas bilo gospodo iz Korga ...Toliko !

Promijenjeno od zokabeli (08.05.2023 u 21:08 sati)
zokabeli je offline   Reply With Quote