Videti jedan post
Star 18.05.2023, 12:33   #11
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mi smo muzicari krivi za sve ...Cutimo , krijemo neke nedostatke , ne pricamo javno o tome , ne vrsimo pritisak na proizvodjace ...Retko ko je realan i iskren pa sad da kaze Event je top u tom i tom segmentu kao sto se i cuje da fabrika opasno radi ali nula bodova je tu i tu sramota za toliki novac sta su uradili i sta daju i sta nude ..To je isti slucaj i sa Korgom ...Samo pisu kako je opasna klavijatura kao da se stide da su prevareni od velikih manipulatora i prevaranata ....A zbog cega je to tako ? Sve sto vredi treba istaci ali sto nije dobro treba pisati javno o tome , vrsiti pritisak i traziti da se to resi i popravi i da se top modeli izdvajaju po svemu od slabijih modela ...Bas kao sto su velike razlike i u ceni ...Ovde to odavno nije slucaj ..Pa 700 radi skoro kao pa 4x preveo sam svoj set i onda se covek pita zasto pa 5x kosta toliko i u cemu je razlika ? Mislim ima razlike sad pisem pod utiskom neke stvari ali ko razume shvatice ..U novcu je velika razlika a sa istim setom cik neko od obicnih slusalaca da kaze koja je koja klavijatura i koja bolje svira ....Pa 700 sada trenutno ima brzi searc od pa 5x i to duplo ....Brzi odziv ispada da sam pre preveo set sa pa 4x i mogu da radim a na pa 5x prevodim set dva meseca i ne radi mi sve kao sto sam imao ..neke ritmove nije ni video ni konvertovao , nemam terce koje sam imao itd itd ..a da ne pricam rad u recordu koliko su sjebali ...Sramota i bruka ..Samo peticija i tuzba !

Promijenjeno od zokabeli (18.05.2023 u 12:35 sati)
zokabeli je offline   Reply With Quote