Videti jedan post
Star 31.10.2023, 22:20   #10
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Kako sam pojasnio puno je godina od tada kada sam to radio na G1000 zako da više nisam siguran oko pina ali sumnjam da ima 40 pin jer mislim da ima 50 pina jer sam u njih stavljao SCSI original HD-diskove ako bi bilo 40 pina tada stavio bi HD 2,5 a koliko znam nisam jedino ako sam dao između adapter.
Unutra G1000 imao je originalan Zip drive Iomega i več tada nisu se više dobili kao nadomjestni novi.Ali dobili su se spoljni ZIP DRIVERI koji su se spojili izvana direkt na klavijaturu na SCSI priključak a tamo može se spojiti i SCSI HD.Tamo sam ja isto stavljao takav Zip Drive za probu.Možda je još negdje ako nije izgoreo u vatri pogledat ču pa ako ga nađem dat ču mu ga jer mi ionako više ne treba.
Isto tako sumnjam odnosno sam siguran da taj Zip Drive od kojeg si poslao link neče raditi na G1000 ako nije originalan a ako ima na sebi JUMPERE za premeštanje možda bi proradio ali nije jednostavno ispravno nemjestiti Jumpere ako nema sasvim tačnog nacrta.
U suprotnom vjeruj mi ako ga stavi i neče odgovarati uništit če klavijaturu.
Tu nema probe i nagađanja hoče ili neče raditi jer če na plati odmah nešto da crkne kad upali klavijaturu.
Toliko o tome ja sam mu objasnio šta treba toliko se još sječam pa neka čovjek nabavi i uzme šta mu je po volji ima više mogučnosti ali sa Zip drive neoriginalom nema šale jer on ima elektroniku u sebi i može biti iznutra sasvim drugčije spojen jer ima različitih Zip Drivera.
flosarka je offline   Reply With Quote