Videti jedan post
Star 28.11.2023, 00:26   #2
zokabeli
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.04.2011
Postovi: 14
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
zokabeli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pa5x nedovrsena klavijatura i pitanje je kada ce biti zavrsena... to svi cekamo .Ako si upisao OS 1.1 onda moze da se desi da ti Intro jedan nece svaki raditi ali to se lako resi u record-u ..Ako upises OS 1.2 radice Intro ali nece Gitarist ako ga koristis .Ako upises OS 1.2.1 radice Intro i Gitarist ....Preveo sam 90% moj set sa pa4x Klavijatura mi radi u svirci ali ima jos mnogo nelogicnosti , mnogo alata za rad koji su bili na Pa4x treba da vrate Pa 5x jeste dobro zamisljen ali daleko od toga da opravdava novac koliko je placen .To je velika bruka i sramota od strane Korga .Pogubili se a jos su i drski retko kome odgovore i naravno kad izadje novi OS jedno poprave a obavezno drugo pokvare ! .Opcija SEARC je losa i spora u odnosu na pa4x ili pa700 ..Folder koji ima mnogo stranica Pa5x otvara sporo kasni odziv par sekundi tako da je dzaba sto tih stanica mozemo imati ko zna koliko ? Pa5x je trebao da bude duplo brzi u radu od pa4x jer ima i brzi procesor ali na terenu to nije slucaj ....Sve u svemu ako ne poprave mnogo stvari ova serija moze da se smatra promasenom a neka stave katanac na firmu Korg jer ce ih kostati sto su drski i bezobrazni , sto nisu postovali komentare i zelje kupaca a uzeli novac skoro na prevaru ...Toliko o Pa 5x ako je za utehu ni drugi se nisu proslavili ali to nas ne zanima ...Nas zanima da li Pa5x moze bolje i kada ce to biti ???

Promijenjeno od Vaxter (05.12.2023 u 15:35 sati)
zokabeli je offline   Reply With Quote