Tema: Pilot?
Videti jedan post
Star 03.10.2008, 13:05   #15
Dr.Abdul Ihmet
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.10.2008
Mjesto: Pancevo
Postovi: 19
Downloads: 100
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Pa 80
Dr.Abdul Ihmet befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Dr.Abdul Ihmet pošalji poruku preko MSN messengera Dr.Abdul Ihmet pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Uffff......ja sam uzeo juce Akg c 555 ....mislim da je ta oznaka ....160 evra......iskreno namucih se sa njim ...ali opet razmisljam o tome da mi je prvi put da pevam na pilotu pa nisam naviko.....

Prvo, kacenje mi predstavlja problem.....koliko sam shvatio ima tacan ugao pevanja{pored usta desno} ...pa mislim drugacije i ne moze da se postavi....a i ako se postavi direktno na usta kuku meni ....probija{na ispevavanju}...... !! No.....sto se kvaliteta tice se je zadovoljavajuc.....sobzorom na cenu. Moze odraditi posao samo treba se naviknuti na taj ugao pevanja kod njega.

No...najbitnije ...sto sam hteo inace da se pozalim...ja da ne mogu nikako da da ga namestim ...pomera se,spada itd ....a hocu da mi stoji na jednom mestu......ta zica imam utisak da je lose odradjena ....{mora nesto da se nabudza po mom misljenju} trebali su da steve neku plastiku kao ojacanje ...!!

I jos nesto .....na pola svirke mi se desilo da je poceo da pisti{ali ne mikrofonija} ..toliko da mi je mikser otisao u pik .....tako mi je uradio 3 puta i morao sam da ga sklonim i na svirci stavim shure 58....... dalje moguce da je to zbog baterije ...posto sam koristio bateriju koja je bila u njemu a mozda je slaba??????

Ajd pomagajte !!!!
Dr.Abdul Ihmet je offline   Reply With Quote