Videti jedan post
Star 17.06.2006, 14:26   #3
Korgminator
Ovaj baš voli da kuca
 
Korgminator's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Postovi: 401
Downloads: 6255
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 5 puta u 5 Postova
Korgminator befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Zdravo moji drugovi, sta se radi

Ma nisam ja nikoga zaboravio..ne daj mi boze, nego sam u frci sa faksom. Sto se PA80 tice, moze se odlicno srediti ako znas sta radis i imas uslove....a jedno je za sigurno, PA1X je bolja masina od PA80 (cvrsce gradjena, User Multipads, 32MB sampling, color touch-screen itd), al kolko bolja???...PA1X je onakav kakav je PA80 trebao da bude i moze priblizno da bude samo da se novi OS izbaci sa funkcijama koje su potrebne...licno ZA MENE, PA1X ne vrijedi novca koji se trazi, ma ima i na njemu jos toga da se poboljsa...da onaj PSR3000 ima sampler u sebi mogao bi covjek komotno njega porediti sa PA1X...ocito se vidi da Korg kaska za Yamahom i trci sa izbacivanjem novih uredjaja...jedna stvar sto mi se svidja kod Yamahe je to kad izbaci novi aranzer, vecinom ostaju stare funkcije i user interface, samo sto se doda novo i poboljsa se uredjaj. Korg je ovo tek poceo da radi, "NADAM SE" :roll: vidjet cemo sa sljedecom masinom.

Mogu vam reci da sam zadovoljan sa ovim starim modelom PSR9000 sto sam kupio prije par mjeseci, jedno me na njemu nervira, to sto mozes samo 32 User Boje da imas (ko je dosao na ovu ideju treba mu Nobelovu nagradu uruciti, ljubi ga majka). Sto se ritam sekcije tice, odlicna je na PSR9000, pogotovo kako sam kupio od ******a rhythm section i arabic samplove. Sad kontam da kupim Audio PC ili Motif Rack (Sa VL i DX karticama) i da ga ugradim u kutiju od PSR9000, al nikako da se odlucim...vidjet cemo, vrijeme ce da pokaze svoje

jedno znam za sigurno, da za sljedecih dva mjeseca moram donjeti odluku koji cu aranzer i synth da zadrzim/kupim, i da ga sredim jednom za uvjek. Vise mi je ceprkanja i prelazenja na nove masine pun #!$#!

eto malo pametovanja od mene pa se cujemo opet, nadam se da ce se i Nedzad pridruziti u nasu diskusiju
Korgminator je offline