Tema: MOTIF
Videti jedan post
Star 02.08.2006, 03:24   #8
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa, nisam video da je on ovde ikoga neshto uvredio ili provocirao, dok tebe jesam video!

Josh se usudjujesh da prigovarash neshto na Miodragov ili moj rachun?

Imash tek 8 postova, a nisam video da si rekao ishta pametno i u jednom od njih.

Kako mi se chini, ti si od onih shto chekaju iz senke da se pojavi josh neshto novo na download sekciji, i to je sve shto te interesuje na ovom sajtu!

Nedim ima jedno upozorenjem a sad ga imash i ti!

Ispade kao TVOJE ne bih trebao da tolerishem, a ne kao njegove!

Promash Nedim, s' vremena na vreme prichu, ali se bar trudi da nekome pomogne, dok ste ti, i tebi slichni, tu samo kad treba da se raspali vatra neprijateljstva!

Nemojte ovde prenositi vasha neprijateljstva sa drugih foruma.

Koliko sam ja mogao zapaziti, Nedima ste uglavnom svi napadali zbog nekih izjava koje je davao ne drugom yu midi-u.

Koliko sam ja pratio ovaj forum,a jesam, takvih izjava sa njegove strane ovde nije bilo.
Zasho se onda nama zalite na njega?
Zalite setamo Tihomiru ili Zlatku kako ne rade dobro svoj posao.
Ili se bojite da oni VAS odande ne kiknu?


Neshto se meni chini, Miodraze, da ovi sa ovakvim ispadima samo hoce da nas nateraju da zatvorimo sajt!
Moguce da to neko i namerno radi!

Mozda da za pochetak samo zatvorimo download, pa da vidimo ko ovde i zbog chega dolazi...
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline