Tema: Ozvucenje?
Videti jedan post
Star 06.11.2006, 09:30   #15
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E to majstore car si...Hvala ti na pomoći stvarno si jaran...Ja sam sad otvaro svoje Corrus Line da vidim što me bass zeza i ustanovim da mi je pregorila tuljava (ne znam kako se na naški kaže pošto se školam u Sloveniji...u elektronskim šemama ima oznaku "L")...i take dvije su vezane paralelno i zato me zezo bass...Ali sad kad sam to na kretnici zamjeno zvuče do jaja...Ma pravo da ti kažem ZX-serija je nevjerovatno skupa jedan ZX5 kod nas je 1000eur pa jesu li oni normalni?...Za te pare mogu da kupim 2XSX300...Ja sam mislio da bi kombinovo svoje Corruse sa 2xSX300 pošto mi Dynacordi daju dosta jaki bass(možda čak i prejak) a više puta mi se slabo čuju visoki tonovi...I ja frajer na Equalizeru pojačam HF i spalim limiter na kretnici...A ovako kad bi imo još SX300 imo bi izrazite i Sr, i visoke tonove...Samo me zanima kako je sa impedancijom pošto bi se ona smanjila i povećo bi se napon a pošto imam PM1600 bojim se da bi spalio SX300...Mikseta je stvarno jaka i radi ko grom ali ipak ne znam bi li bilo pametno na izlaz da se stavi kakav limiter il slično...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote