Videti jedan post
Star 26.05.2009, 18:12   #13
KORGX5D
Drugar foruma
 
KORGX5D's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2006
Mjesto: Njemacka i naravno Bosna u srcu
Postovi: 62
Downloads: 1697
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 105 puta u 22 Postova
Instrumenti: Korgovi razni, gitare, saz...
Interesi: Razne sfere kroz koje covjek ucenjem postize napredak
KORGX5D befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Pozdravljam!

Evo da se opet malo javim, posto sam u zadnje vrijeme u stisci sa vremenom, ali sam uskoro opet tu i istrajat cu kao i kod ugradnje HD-a u Pa50.
Vidim da ste konacno poceli malo da se zanimate i komentarisete na ovu temu, ali ne vidim ipak da ima dovoljno zainteresovanih za poduhvat. Vjerovatno ce se pojaviti uskoro.
Za (zox2003) cu postaviti i fotografiju mainbord ploce korga Pa80, da malo pogleda i posto vidim da ima potencijala, neka se ukljuci i pripomogne da i ovu temu pozitivno realizujemo.
Naravno, nece biti problem ugraditi flash reader u korga Pa60 (to cu vam postaviti ovdje), ali je u Pa50 zato puno teze, pogotovo sto nisam siguran da li je ovaj zahvat izveden na njegovoj mainboard ploci ili je izvrsena zamjena kompletne ploce. Tu bi nam vidim, mogao pomoci (nele1) sa nekom fotografijom, osim ako ne bude kao sa (gogilo-cacanin) kada je odustao postaviti fotografije za ugradnju HD-a, pod prijetnjom nevazenja garancije kod "izvjesnog gospodina". Ali bilo kako bilo, rekao sam da cu ja i to rijesiti kao i HD i postaviti ovdje, uskoro nadam se.
Cinjenica je da ovi zahvati nisu preporucljivi za totalne laike, ali ko ima imalo znanja i vjestine, moze bez straha da se upusti u posao uz moju pomoc i podrsku, a nadam se i uz pomoc jos nekih forumasa ovdje, jer ima ovdje iznenadjujuce velikog kapaciteta.

Toliko za ovaj put, pa do slijedeceg, lijepi pozdravi.

evo jos ova fotka sto sam rekao:
Grafički Fajlovi
File Type: jpg Korg Pa80 Mainboard.jpg (95,8 KB, 115x skinuto)
Highslide JS
KORGX5D je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, KORGX5D, za koristan post:
zorke (29.05.2009)