Tema: Yamaha modul
Videti jedan post
Star 17.06.2009, 14:53   #7
grandia
Veliki prijatelj foruma
 
grandia's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2009
Mjesto: BEC, Kucevo
Godina: 51
Postovi: 802
Downloads: 230
Uploads: 24
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 60 puta u 56 Postova
Instrumenti: S910, MU50, W7, JV1010
Interesi: muzika, pc-igrice
grandia befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

drug banex... pa to sam i ja mogao da mu odgovorim ali pre toga treba da se islkjuci protekcija memorije, pa treba da izabere mesto na internal gde hoce to da sejvuje ... itd. .. (i tako to)

oko 17:30 pisem ja to rec po rec pa tu nema greske. ebiga i ja imam to cudo vec godinama ali na pamet ne mogu da mu objasnim. a nije bas toliko komplicirovano. to mu je falinka sto ima samo 1 dugme da se ukljuci i 6 tastera za stelovanje ... sparali su dugmice ...
pozdrav
Dodato:
ciao ...

kao prvo pritisnes UTILITY dugmic a sa parameter levo il desno do menija MEM PROTECT: on (to je uvek kad ga gasis i ponovo ukljucis, automatski se to nasteluje na ON) a ti menjas to na OFF da bi mogao da sejvujes nesto sta si spremio. ON znaci da ti je protekcija ukljucena da ne bi brisao neku boju ili performansu a OFF znaci da protekcija ne radi i u tom slucaju mozes da brises i da sejvujes sta god hoces ...

kad si vec spreman da snimis boju ili performansu koju si spremio pritisnes STORE/EG COPY i drzis to dugme (nemoj da pustas!) a sa DEC ili INC biras mesto gde hoces to da snimas. STORE jos uvek drzis i tek onda spustis kad si naso mesto. tek onda pritisnes INC (YES) i to je to ...

znaci isti pristupak dali snimas SINGLE ili PERFORM.

nadam se da je bilo razumljivo.

pozdrav
grandia / predrag

Promijenjeno od grandia (17.06.2009 u 18:02 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
grandia je offline   Reply With Quote