Videti jedan post
Star 02.01.2007, 13:59   #7
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav i takođe sretna nova 2007...jarane D-lite serija je sastavljena iz Bass Bin-a i 2 satelita...Dakle Dynacord D-sub315+2x Dynacord D-lite 12"...ova serija je prema Corrus seriji jako slabija...Evo zašto...Dynacordova Corrus Line serija se je sastojala od 2x15" bass bina+2xfull range koji su bili sastavljeni iz 1x15" bass,4x4"srednjetonac + 1x2"tweeter...Lično sam ih imo (osim bass binova) i mogu ti reći da su fenomenalni i odrade poso profesionalno...Tako da novije serije više ne pratim jer sam prešalto na plastične kutije drugih proizvođača...E sad ti je najbolje da odeš na www.dynacord.com pa pogledaš tu D-lite seriju ako ti se toliko sviđa ali sateliti su 12" ako ti to šta znači...Svakako bi ti preporučio da kupiš ProLine ili Corrus Line ako ih gdje dobiješ jer te kutije jarane ne moreš poderati-neuništljivo je...Pored toga imaš tu i Electrovoice Eminence seriju,zatim Eliminator seriju i to je to...Lično sam se odlučio za Peavey Impulze(1000W RMS,2000W Peak) u kombinaciji sa Electrovoice Eliminator Bass-ovima i kupio sam Dynacoed PM1000-Najbolja kombinacija za moje pojmove...Dakle i oštrina,i snaga,i toplina zvuka...Ama sve.Na manjim svirkama sviram samo sa plastičnim o jarane odrade poso do jaja...Eto a ti se sad sam odluči šta i kako...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote