Videti jedan post
Star 15.05.2019, 23:30   #22
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Primjecujem Informaciju

Ajamsonic je Americki Ketronov Diler a ne oficialna stranica. No ipak vidim sada (sto nisam ranije primjetio) da ima i na oficialnoj Ketron Stranici. Nevjerovatno i neozbiljno. Neznam od kada je ova informacija ali cu ih kontaktirati da mi objasne zasto je ta informacija ovdje. Oni ustvari vjerujem objavljuju plan na cemu se radi ali to nije uredu. trebaju naglasiti da se na tome radi ali ne kao i da to postoji. Nije fer prodavati instument sa objavom da ima vec ono sto nema bez obzira sto je to u procesu.

No da se vratimo Korgu PA5 ili vec kako da se bude zvao.
Sto god da izadje netreba zuriti sa kupovinom. Na samom pocetku Korg PA4 nije bio bas neki veliki pomak od Korga PA3 no kasnijom doradom OS ipak se stvorila zavidna razlika izmedju dva modela u smislu opcija ali ne i zvuka. Nemam infomacije ali prateci njihovu filozofiju izdavanja instrumenata ja ga ocekujem u Oktrobru. Svakako da cu odmah kupiti novi model pa se javiti sa iskustvima. Kod mene to nije zurba nego jednostavno tako radim. Sto god da izadje kupim jer zelim da sam u toku zbivanja.
keyboards je offline   Reply With Quote