Videti jedan post
Star 02.07.2012, 23:19   #1
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Dirka problem Korg X5D!!!

Pozdrav svima....Evo jedan "problemcic" koji me muci....Evo ovako....Dirka Cis u 4. oktavi mi "ne/radi" na jedan zanimljiv nacin....Naime, kada dirku pritisnem sa leve strane i dole pri dnu na samom uglu sa leve strane, ona radi, a kad je pritiskam ravno i desno ona ne radi....Sad neznam u cemu je problem....Jel zna mozda neko?? Da li da uzmem da je otvorim, skinem dirku i ocistim gumicu alkoholom ili sta da radim?Imam iskustva sa otvaranjem, tako da mi to nije problem....I naprimer, ako je do gumice (naprsnuce, cepanje,....), da li moze da se gumica skine i premesti na istu tu dirku Cis ali u prvoj oktavi, jer mi je skroz nepotrebna leva strana klavijature....Da li se skida gumica i da li je jednostavno?Nabrzaka dok sam sredjivao tastere sam skinuo dirku i video gumicu, ali je nisam cistio i slicno....Otvoricu opet, nije problem, samo da znam do cega je....Hvala unapred!!! Pozdrav
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]
AcaG600 je offline   Reply With Quote