Videti jedan post
Star 29.03.2013, 21:35   #7
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Morison
Uvek postovanje pre svega druze i nije mi namera da omalovazavam neciji trud.Kako sam razumeo covek je stekao utisak da se ne moze podesavati atack kod GW8 a vezano za podesavanje harmonika sto sam i napisao da nije tacno.Moze da se podesi ali je potrebno mnogo truda i dobro uvo.E sad u kojoj meri ce to biti blizu zeljenog to je vec diskutabilno.Sta je posle odradjeno na BK nije ni vazno jer je on vec kupio GW8.
Istina je i to da se na BK5 ritmovi menjaju tockicem a imajuci u vidu potrebe muzicara na nasim prostorima to je ozbiljan nedostatak,nikakvi folderi mu tu ne mogu pomoci.Daleko brzi ce biti i onaj sa Tyrosom i onaj sa Korgom PA,a i naravno sa GW8.Uostalom to zna i Roland jer ne bi za dzaba stavio favorite na BK9.O zvuku na BK5 nisam komentarisao.Dovoljno je to sto skoro za trecinu ima manji broj boja od GW8 a nijanse kod AD/DA konvertora nece primetiti pijana masa u nekoj kafanchugi...Da su u pitanju nijanse govori i cena klavijature.
p.s.Ne znam zasto su izostavili podatak koja je velicina ROM memorije kod BK5.
Pozdrav prijatelju.
@Nesaband
Da je Roland a s njim i ostali proizvodjaci poboljsao kvalitet semplova u GM banci ne bi bilo potrebe za sredjivanjem midi fajlova,karaoka a samim tim i ritmova....
Taj kvalitet je ostao na nivou od pre 20-tak godina....
A lako ti je za sredjivanje jer je princip ostao isti kao i na GW8,jedino sto ti i dalje ne koristis Style composer i ne znas kakva sve "chuda" ima BK5 za razliku od GW8.Ali opet kazem da za moje potrebe GW8 ima vecu upotrebnu vrednost od BK5.Imajte u vidu,ne koristim midi fajlove niti mp3 matrice i uglavnom radim porudzbine.
U vezi favorita to nije istina,pogledaj novi video za BK9 pa ces videti kako "nema vise potrebe za Favorit bankama"....
Ovaj forum zato i postoji,da razmenjujemo i sukobljavamo misljenja i bas je dobro sto svi ne mislimo isto.Zato argumente i dokaze na sto pa onda da vidimo!
Pozdrav druze.
Boban010 je offline   Reply With Quote