Videti jedan post
Star 30.03.2013, 04:26   #9
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Boban010 Pokaži Post
@Nesaband
Da je Roland a s njim i ostali proizvodjaci poboljsao kvalitet semplova u GM banci ne bi bilo potrebe za sredjivanjem midi fajlova,karaoka a samim tim i ritmova....
Taj kvalitet je ostao na nivou od pre 20-tak godina....
A lako ti je za sredjivanje jer je princip ostao isti kao i na GW8,jedino sto ti i dalje ne koristis Style composer i ne znas kakva sve "chuda" ima BK5 za razliku od GW8.Ali opet kazem da za moje potrebe GW8 ima vecu upotrebnu vrednost od BK5.Imajte u vidu,ne koristim midi fajlove niti mp3 matrice i uglavnom radim porudzbine.
U vezi favorita to nije istina,pogledaj novi video za BK9 pa ces videti kako "nema vise potrebe za Favorit bankama"....
Ovaj forum zato i postoji,da razmenjujemo i sukobljavamo misljenja i bas je dobro sto svi ne mislimo isto.Zato argumente i dokaze na sto pa onda da vidimo!
Pozdrav druze.
Pa @Bobane bas zi zapeo sa tim favorit bankama ,BK 5 ih nema,neka bude da je to mana i da je teze raditi bez njih,Ne zelim da te ubedjujem u suprotno.
Ja takodje sviram skoro redovno po porudzbinama i retko raadim programski.
Jednostavno nemam argumente koje bih mogao da ti napisem,ne vidim razlog zasto mi ne verujes da jako brzo idem iz pesme u pesmu bez obzira sto ritmove menjam kursorom a ne preko favorit banki.
Plus uz to ponekad trazim neki tekst na laptopu,pripremam takodje neki karaoke fajl koji je u nagovestaju ili na spisku pored mene.
Da ne bude. zabune,neke od ovih novih pesama nemam nameru da sviram i zamaram mozak glupim aranzmanima koji su svi slicni ko jaje jajetu.
Nacin sredjivanja midi fajlova je za mene mnogo laksi na BK 5 iz prostog razloga sto na lak i jednostavan nacin mogu da ga sacuvam sa bojama i setom bubnjeva koji ja zelim da USB-u i mogu takodje napraviti preformans set za midi karaoke sto nisam mogao da radim na GW8.
Takodje mogu se na jednostavan nacin transponovati midi faljovi i kao takvi se mogu zapamtiti.Sledec,mogu ih pustiti po listi da idu jedan za drugim bez ponovnog startovanja itd itd.
makeup tools je pregledniji nego na GW8.E sad sta sve ima jos u style composeru ne mogu ni da zamislim niti me to preterano interesuje.To zahteva puno vise vremena i strpljenja a ja nisam takav.Kod mene vazi pravilo da nesto uradim na sto laksi i brzi nacin a da budem zadovoljan ucinjenim.
Opet ponavljam GW8 je odlican instrument,ima favorit banke koje su znacajne ali za moj nacin rada nisu i presudne da bih rekao da je GW8 bolja klavijatura od BK 5.

Ako bog da radicemo neku tezgu nekada zajedno(imam zelju za tim) pa me nece vise boleti prsti od kuckanja vec cemo na kraju svirke da podelimo lepu lovicu.Nego,pomozi ovom nasem drugaru da sredi te efekte na GW 8 ja sam iskreno vec zaboravio kako se to radi na GW 8.
nesaband je offline   Reply With Quote