Videti jedan post
Star 28.01.2016, 22:47   #232
klavijaturista
Vredan član društva
 
klavijaturista's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.12.2005
Mjesto: Sl.Brod
Godina: 36
Postovi: 294
Downloads: 797
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
Instrumenti: KORG PA4X
Interesi: Sviranje
klavijaturista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Roland E-A7 je Klavijatura lagana za korištenje, brza po pitanju mjenjanja soundova nema latencije, sve kontrole koje trebaju su na dohvat ruke u realnom vremenu, edit soundova i makeup tools su jako jednostavni za koristenje i sve najpotrebnije osnovne funkcije su tu samo treba upoznati klavijaturu sto znaci bilo da ste svirali na korgu ili yamahi brzo se naviknete na raspored svih funkcija na E-A7. Od samog paljenja klavijature koje je jako brzo tako da je klavijatura spremna za rad za punih 9sekund. flash memorija od 128mb daje mogucnost ubacivanja samplova i nema nanovo ucitavanja samplova svaki put kada se upali klavijatura. Tipke/dirke su Zlatna sredina zadovoljava potrebe za sve vrste žanrova muzike. Omjer Uloženo dobiveno za normalne pare. Svi nadolazeći modeli mogu biti samo bolji i kvalitetniji. Ja sam vlasnik Rolanda E-A7 ,Korg M3 , Korg je trenutno u koferu i ne koristim ga na svirci jer mi stvarno nije potreban. E-A7 odrađuje posao i više nogo odlično,ja sam jedan od vrlo zadovoljnih vlasnika ovog arranžera. Svi koji se odluče na kupovinu ove klavijature neće požaliti. pozdrav iz HR.
__________________
Ako hoces da se obogatis idi medju siromahe..!?.?!
klavijaturista je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio klavijaturista za ovaj koristan post:
veselinovicvs (03.04.2016)