Videti jedan post
Star 22.02.2016, 03:36   #512
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.165
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Prije nego legnem u krevet.

@Sky Net
Čitajući tvoj zadnje postove, sasvim je jasno zašto imaš problema s radom na Tyros5. Razlog je jednostavan, nedostaju ti osnovna znanja. Vrtiš se u krug ponavljajući istu radnju više puta( mislim na upisivanje materijala) i naravno da će onda ovih 20 minuta biti iritirajuće. Na kraju opet nisi zadovoljan, a kako bi i bio kada koristiš samo mali dio od onoga što ti se pruža.

Iz tvog pisanja je potpuno jasno da uspoređuješ edit semplova unutar klavijature sa obradom istih u YEM aplikaciji. Editor samplova u klavijaturi ima samo par bazičnih funkcija i u odnosu na mogućnosti rada s YEM-om je osakaćen do te mjere da mi je potpuno jasno zašto ne možeš postići željeni rezultat. Usporediti editor u klavijaturi s YEM sample editorom je isto kao da upoređuješ gledanje 3d filma na mobitelu i u velikom kinu.

Da si barem jednom pokušao unijeti set bubnja direktno u Tyros3 kao što tvrdiš da jesi, onda bi znao da je taj unos mnogo sporiji i nepregledniji nego u YEM-u. I ne samo to, tada bi znao da u klavijaturi ne možeš slagati više od jednog layera po elementu i da ti uz to nedostaje barem 90% funkcija koje se pružaju u YEM-u.

Ne bih više ništa dodao niti mi se da detaljno argumentirati moj stav. Za one koji poznaju kako se radi s YEM-om biti će sve jasno, a onim drugima prepuštam da se i dalje dive u vlastitom (ne)znanju.
casper je offline   Reply With Quote