Videti jedan post
Star 06.02.2011, 23:35   #23
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Tako ispada ali nije, dobar je i dinakord, ali je nabijena cena, shure je super mikrofon, ksm9 je vrh po mom misljenju, sx300 slatko radi za pevače, golf 2 je legenda, ali prevazidjen je auto, licno vozim vw polo, ali mladji 15 godina od golfa i sto puta bolji,... spider pro je super ali meni ne odgovara, rekao sam u postu koji se tice stalaka zasto, ja sam uvek sve uporedjivao licno i zato imam svoj stav i cvrsto misljenje, a ne djuture ko neki sto bi rekli!
Stvar je u tome što me iritiraju izjave da je zakon to i to, a drugo nije probano,.... a nazalost takvih najvise ima medju fanovima dinakorda i elektrovojsa!
Skoro sam cuo dinakord fanatika koji kaze da novi powermate 3 je sr... a nije ga ni pipno uzivo niti ima nameru, po njemu je i dalje najbolji powermate kec, eto o cemu ti pricam ako si ukapirao. Licno kad bih imao para bas bi powermate 3 kupio, to je vec nesto stvarno mnogo dobro!

Promijenjeno od pedjajazz (06.02.2011 u 23:36 sati)
pedjajazz je offline  
Sledeći član vam se zahvalio pedjajazz za ovaj koristan post:
Milan150 (07.02.2011)