Videti jedan post
Star 06.07.2018, 03:29   #308
nele1
Ovaj baš voli da kuca
 
nele1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.09.2006
Mjesto: Nemacka Berlin
Godina: 54
Postovi: 491
Downloads: 552
Uploads: 0
Rekao HVALA: 47
Zahvalili mu 80 puta u 76 Postova
Instrumenti: 2 Harmonike Artist,PA800,LE korg
Interesi: pomagati dobrim ljudima
nele1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
nele1 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Kronos zakon

Malo citam sta pisete i neverujem pricate o najboljoj klavijaturi bez premca nijedna nemoze da joj prodje ni sekund,najbolja klavijatura tastatatura ikada na nekom istrumentu
semplovi izlaze babaroga ne ta sranja sto svako koristi 10-15 semplova u nekom semplovanom istrumentu de ljudi nemaju poima pa saseku pocetni sempl i unakaze ga skroz.Samo da ispricam dozivljaj ovogodisnji sa sajma u Franfurtu mislim na harmonike,probam ja Skandali Super 6 Exstrime harmonika ubi kako radi znaci koje bude imamo toje novi Artist 6 . Settimio Soprani treba ce joj jedno 5-10 godina,
dolaze nasi momci iz bivse juge i kazumi e brate oni stavljaju ceske tonove unutra nista to nevalja ,hahahahahahahaha . Ja kazem njima neka su i kineski harmonika ubi kako radi
jedina koja moze da opepeli za onim sto nama pase mislim Guerrini na Skandali Settimio Soprani.
Zato ja kazem ja sam muzicar od cega je Kronos izgradjen neznam poima nemam ali kazem najaca klavijatura ikada napravljena u svakom pogledu i tacka.
Dodato:
Jos samo dase nadovezem na one price primet . Triton Le ,TR ovo ono znas kako izlazi na motivu na yamahi ubija svuda ljudi moji sempl izlazi jednako ucemu je razlika samo Efekti
i nista drudo oni daju celu car nekom semplu.
Zasto ovo pricam cuo sam od milion ljudi ove glupe price ovamo tamo bolje izlazi sempl
nema veze sa vezom vec kao sto rekoh kakav je sempl i obrada sa efektima
pozdrav veliki za sve Nele
Dodato:
Jos da dodam nebih ja kupovao dva Kronosa 2 za dzabe da nevalja
__________________
NELE 1

Promijenjeno od nele1 (06.07.2018 u 03:39 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
nele1 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio nele1 za ovaj koristan post:
romario (06.07.2018)