Tema: Roland BK-7M
Videti jedan post
Star 04.04.2012, 23:46   #111
Akordeonista
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 13.04.2011
Postovi: 467
Downloads: 532
Uploads: 0
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Akordeonista befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od nesaband Pokaži Post
Ne odredjuje cenu kolega @morison vec uvoznici i roland taako da ne bi trebao tako da komentarises ko da je je morison kriv za to.
kome se svidja svidja kome se ne svidja ne mora da ga kupi i to je to druze.
Ocigledno da trziste diktira cenu.
Ocigledno si pogresno shvatio moj post, nije ni bio namenjen Morisonu vec je bilo uopsteno pitanje!
Da li trziste odredjuje cenu ili ne ja ne znam ali koliko primecujem ovaj modul za sada nije usao u siru upotrebu, a po svoj prilici nece ni uci jer najbitnije stvari kao sto su pozivanje boja i performansa funkcionisu preko tockica sto je, najblaze receno, nezgodno! Usput, ja sam zainteresovan za aranzerski modul ali ovaj modul mi za sada ne pruza ono sto mi treba. Zamisljam sebe na svirci kako krene pesma koju sviram na jednoj boji, forspil drugi put hocu da prebacim na drugu boju a ja vrtim tocak do nje, onda krene strofa a ja opet vrti tockic za trecu boju i tako redom... Priznacete, nije bas prakticno za brzo funkcionisanje! Zbog te neprakticnosti mi i nije jasno zasto je ova sprava skuplja od Bk5. Cak i kad se uzmu u obzir sve razlike izmedju njih i dalje ostaje nejasno zasto sprava koja ima dirke, zvucnike i vise boja od modula (Bk5) a zvuci isto kao taj modul (Bk7m), kosta manje od njega (bez obzira koliko je to manje, manje je i nelogicno je)!
Pozdrav svima!

Promijenjeno od Akordeonista (04.04.2012 u 23:49 sati)
Akordeonista je offline   Reply With Quote