Videti jedan post
Star 21.12.2012, 14:58   #7
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sigurno ne mozemo uporedjivati ova dva kompleta.
Ali ono sto je meni zanimljivo je to da i Td-4kp moze odlicno da zavrsi posao a za koje novce...lako se pakuje a generalno prednost elektronaca po meni je sto cela svirka moze da bude po potrebi i tiha (sto kod akusticnog bubnja nije slucaj) i lakse se smiksa na svirci. Pa cinjenica da cak i bubnjar moze cuti realan miks jedino sa elektroncem.
Sto se tice primene sa aranzerom, dovoljno je da ima midi out jer bih ga ja koristio tako sto bih doveo bubnjara, prikacio midi ka aranzeru i pravio ritmove u composeru tako sto bi bubnjar odsvirao bubnjarske delove. Svi moderniji aranzeri vec imaju dobre drum setove a ovim bi se postigla realnost. Na slican nacin su radjeni i oni ritmovi za Bk5.
Pa recimo za studio: povezem bubanj sa nekim VST bubnjem pa eto veselja. Retko koji studio moze da se pohvali da ima dobre uslove da usnimi bubanj ali ovim nacinom svaka soba bi imala dobre uslove za to. Naravno, verujem da sto je skuplji sistem, to je i osecaj bolji. Ipak, za neke home studio varijante mislim da bi zavrsilo posao vise nego dobro.
Morison je offline   Reply With Quote